بارگذاری...

Pixi.

قالب حرفه ای پیکسی اولین بار در ایران توسط گروه اتوماتیک در سایت راستچین از سایت مرجع خریداری شده و بصورت حرفه ای فارسی سازی شده است.

آدرس:تهران خیابان الوند شمالی نرسیده به بلوار حکیم
تلفن:02188950000
ایمیل: rtl.automatic@gmail.com

گزارش برنامه قله ریزان

محل برنامه : قله ریزان(روستای افجه)

سطح برنامه :متوسط

ارتفاع قله :۳۵۸۴ متر (طبق GPS)

تاريخ برگزاري : ۲۲ آبان سال ۸۸

سرپرست :محمد کرمی                                                       تلفن :۰۹۱۲۴۲۴۲۸۰۵                                                       

وضعيت آنتن دهي موبايل در منطقه:تا روستای افجه و کمی بالاتر آنتن موجود است و از آن به بعد دسترسی به شبکه امکان پذیر نیست.

تعداد اعضاي شرکت کننده :۱۹ نفر

جلودار: حسین قاجار

عقبدار :ایمان چینی فروشان

عکاس(ها) : محمدرضا مظاهری، حامد رستگار

گزارش :محمد کرمی

اسامي کامل اعضاي شرکت کننده در برنامه در برگ ضميمه آورده شده است.

وسيله نقليه : مینی بوس

راننده :    آقای الیاسی                                                         تلفن :۰۹۱۲۳۵۷۰۷۰۹

هزينه وسيله نقليه :۶۰۰۰۰تومان

هزينه برنامه براي هر نفر :۴۰۰۰ تومان

توضيحات (نحوه دسترسي به منطقه) :جاده لشکرک- لواسانات-روستای افجه

مسئول GPS :        حسین قاجار                                        تلفن :۰۹۱۲۲۹۳۴۵۱۷ 

توضيحات برنامه : قرار برنامه ساعت یک ربع به شش از درب رشت بود که با کم لطفی بعضی از دوستان ساعت شش و ربع از جلوی دانشگاه حرکت نمودیم. ساعت ۸ به روستای افجه رسیدیم و ۵ دقیقه بعد صعود را آغاز نمودیم. هوای پاییزی بسیار مطبوع و مفرح بود و از این لحاظ مشکل خاصی نبود. بعد ازیک ساعت و چهل و پنج دقیقه  به دشت هویج رسیدیم که با استراحت ۱۵ دقیقه ای ساعت ده و پنج دقیقه مجددا صعود را آغاز کردیم. در ساعت ۱۲ به دلیل کندی حرکت گروه به دو دسته تقسیم شد. طبق تصمیم سرپرست قرار بر این شد  خانم ها جعفرآبادی، فتح اللهی و قمصری به همراه آقایان جعفرآبادی و مظاهری در گروه دوم با سرعت کمتری به طرف قله حرکت کنند و مابفی اعضا با سرعت بیشتر. گروه دوم متاسفانه به علت خسته بودن بعضی از اعضا از صعود بازماند و گروه اول راس ساعت ۱۴ به  قله ریزان به ارتفاع ۳۵۸۴متر (طبق GPS) رسید. نکته اصلی در رسیدن به قله مسیر دهلیزی سمت جنوب غربی می باشد که بهترین مسیر دسترسی است و سایر مسیرها به صورت صخره و پرتکاه می باشد. یک ربع بعد از ساعت ۱۴ از قله به پایین حرکت کردیم و ساعت ۱۶ و ۲۵ دقیقه قبل از دشت هویج وقتی برای نماز و استراحت داده شد و قرار شد که در دشت استراحتی داده نشود . ساعت ۱۶و ۳۰ دقیقه اعضا به دشت رسیدند و متاسفانه به دلیل سرپیچی دو تن از اعضای معلوم الحال گروه از تصمیم سرپرست و همراهی سایر فریب خوردگان ناهار در دشت صرف شد و ساعت ۱۷ و ۱۵ دقیقه از دشت حرکت کردیم و ساعت ۱۸ و ۴۰ به روستای افجه رسیدیم. آقای مظاهری که در گروه دوم بودند در روستا به ما ملحق شده و سایرر اعضای گروه دوم به همراه آقای جعفرآبادی و وسیله نقلیه ایشان به تهران عزیمت نموده و مابقی افراد تیم با مینی بوس ساعت ۱۸ و ۵۰ دقیقه به سمت تهران حرکت کردند که ساعت ۲۰ و ۲۰ دقیقه به جلوی درب رشت رسیدند.